ara

Orestes

@sapare-aude

Bu önemli meselede insana erken yaşlardan itibaren zayıf ve savunulmaz fikirleri zorla belletmek ve böylece onu daha doğru ve sağlam görüşleri benimseyecek yeterlilikten mahrum bırakmak aslında tehlikeli bir şeydir.
0 beğen · 0 yorum · alıntı

yusuf üvet

@yusuf-uvet

Elinde sadece bugün varsa, geçmişi düşünmenin yararı yoktur.
1 beğen · 0 yorum · alıntı

Audrey

@audrey

Az
"Seni az tanıyorum... Az...
Sen de farkettin mi? Az dediğin küçücük bir kelime. Sadece A ve Z. Sadece iki harf. Ama aralarında koca bir alfabe var. O alfabeyle yazılmış onbinlerce kelime ve yüzbinlerce cümle var. Sana söylemek isteyip de yazamadığım sözler bile o iki harfin arasında. Biri başlangıç, biri son. Ama sanki birbirleri için yaratılmışlar. Yan yana gelip de birlikte okunmak için. Aralarındaki her harfi teker teker aşıp da birbirlerine kavuşmuş gibiler. Senin ve benim gibi."
Az
0 beğen · 0 yorum · alıntı

Değişik

@degisik

Şiir ... Şimdi
Şairin yada kitabin adini bilen varmi acaba?
0 beğen · 0 yorum · alıntı

Zehra

@golyadkin

oradaki her insanın gözünde o ayrı ayrı vardı artık ve şehir, kalabalığı oluşturanlar kadar eksikti o anda
0 beğen · 0 yorum · alıntı

Zehra

@golyadkin

Üstelik, gerçekliğimi bir başına doğrulayacak ölçüde anlaşılmaz bir sıkıntıya kapılmılıştım ve kendimle kendim arasında uzanan o kat edilmez boşlukta yapayalnızdım.
1 beğen · 0 yorum · alıntı

kitapbirtutkudu.

@seyda30

Bu aşk için var gücümle mücadele ettim ama bugün gücüm tükendi. Yüreğimi ezen taş koskoca bir kayaya dönüştü ve artık kalbimin atmasına izin vermiyor.
Yüreğim son nefesinde , içinde bulunduğumuzun ötesinde,boş günlerimi ve gecelerimi dolduracak bir erkeğin dostluğu için yalvarmam gerekmeyeceği başka dünyaların da olduğunu söyledi bana.
Casus
0 beğen · 0 yorum · alıntı

kitapbirtutkudu.

@seyda30

Mutlu olayım diye ısrar etmiyordum ; tek istediğim çok mutsuz olmamaktı..
Casus
2 beğen · 0 yorum · alıntı

Cansu Doğan

@cansudogan7146

Evren öyle güzel tasarlanmıştır ki ,varmak için çıktığımız yol, gitmek istediğimiz yer neresi olursa olsun , yola çıkma cesaretini gösterebilen ve kendine samimi olan herkesi özüne yaklaştırır.
3 beğen · 0 yorum · alıntı

Cansu Doğan

@cansudogan7146

Hayat kaçmaya çalışanlar için ağırdı. Durup yüzleşmek ,kendin olmak için çaba göstermek , gerekirse yeniden doğmak için yaşarken ölmek şarttı.
2 beğen · 0 yorum · alıntı